Výroba

Výroba brzdových trubek

Při výrobě brzdového potrubí používáme výhradně nejkvalitnější dvouplášťové potrubí, vyrobené ze speciálních kovových slitin s povrchovou úpravou pružný epoxid, zajišťující vysokou odolnost proti korozi, otěru a ohybu, vevnitř poměděné, které jsou používány předními automobilovými značkami do prvovýroby. Brzdové trubky jsou určené pro hydraulické brzdové systémy automobilů. Dvouplášťová trubka zajišťuje snadné tvarování a při ohybu nedochází k vnitřní deformaci trubky. Je nutné ovšem dodržet úhel ohybu, který se liší podle průměru brzdové trubky. Nabízíme výrobu brzdových trubek pro všechny brzdy a hydraulické systémy do max. délky 6 metrů.

vyroba brzdovych trubek brzdy.cz

 

Opravy klimatizačních trubek a hadic

Opravy provádíme specializovaným nářadím, hydraulickou sadou namačkávání přírub na hadice a servisním kufrem Lockring, který umožní dokonalé spojení trubky s prstencem Lockring. Širokým výběrem trubek, kolínek, hadic, koncovek, fitinek je možné opravit takřka každou klimatizační trubku a hadici a ušetřit tím majiteli vozidla nemalé finanční prostředky.

opravy klimatizacnich trubek hadic brzdy.cz

 

Výroba pancéřových brzdových hadiček

Dle Vašich požadavků vyrobíme brzdovou nebo spojkovou pancéřovou hadičku. Je nutné vždy znát přesnou délku a koncovky hadiček.

vyroba pancerovych brzdovych hadicek brzdy.cz

 

Renovace brzdových třmenů, hydraulických brzdových a spojkových válců na osobní a užitková vozidla, stavební stroje, traktory i veterány.

renovace brzdovych trmenu brzdovych spojkovych valcu brzdy.cz